برگشت به سایت
سايت 118 ايران ( www.118Tel.ir )
موپوز ( پوز همراه ) 803719
فناوری / موبایل
تهران / تهران / منطقه : 6
تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از خیابان زرتشت - خیابان پرستو - پلاك 19 - واحد یك
021-88920081-88942209
MoPos.ir
MoPos.ir@gmail.com
موپوز ( پوز همراه )

برای اولین بار در ایران اپلیكیشنی ایجاد شده كه بر خلاف تمام برنامه های مالی موجود در بازار چه بانكی یا غیربانكی كه فقط توانایی ارسال مبلغ بصورت كارت به كارت را دارند.
این اپلیكیشن تنها برنامه دریافت وجوه مانند دستگاه پوز است.
در واقع گوشی شما را به یك دستگاه پوز سیار تبدیل میكند.

یكی از قدرتهای این سامانه امكان اتصال دارنده آن به هر شماره شبایی از هر بانكی را دارد.
یعنی هر مبلغی كه به آن وارد شود مستقیماً به حساب شبای خود دارنده موپوز كه نزد هر بانكی باشد واریز می نماید.
كارمزد آن تقریباً نصف كارمزد كارت به كارت می باشد.

یكی از مهمترین موارد سیستم دریافت به پرداخت عدم محدودیت در مبلغ می باشد یعنی شما در برنامه های پرداخت فقط در 24 ساعت تا سقف سه میلیون تومان از یه كارت میتوانید پرداخت نمایید درحالیكه در دریافت بدون محدودیت میتوانید در تراكنشهای پنجاه میلیون تومانی به تعداد بی نهایت وجوه را از یك كارت دریافت نمایید كه در نوع خود بین برنامه های مالی بی نظیر است.

این برنامه بدون داشتن وزن و حجمی و هیچ گونه ودیعه بانكی و ... شما را صاحب یك دستگاه پوز سیار دائمی مینماید و بر خلاف محدودیتهای یك دستگاه پوز ، در هر كجای دنیا كه باشید و به اینترنت متصل باشید برای شما كار خواهد كرد و شما قادر خواهید بود بدون دغدغه به دریافت مطالبات و وجوهات خود نمایید.

یكی از مهمترین بخشهای آن در واقع امكان ارسال لینك پرداخت مخصوص خود هستید به هر شخصی بصورت ارسال پیامكی یا شبكه های اجتماعی و ... و طرف مقابل بدون داشتن موپوز میتواند به راحتی با لمس روی لینك پرداخت ارسالی شما اقدام به پرداخت نماید.

یعنی تمامی كسبه ها و اشخاصی كه میخواهند مطالبات خود را جمع آوری نمایند با ارسال لینكهای مختلف در ارقام مختلف به بدهكاران خود اقدام به دریافت وجوه با ثبت در سیستم كه قابل استناد باشد نمایند ( این امر باعث صرفه جویی بسیاری در وقت و هزینه و رفع موانع فاصله مكانی و زمانی میباشد ).

این سامانه دارای كلی جایزه و وام برای فعالان موپوزی میباشد كه برای عموم بسیار جذاب خواهد بود.

با ورود به سایت مخصوص این برنامه بنام MoPos.ir میتوانید اطلاعات بیشتری را كسب نمایید.

موپوز ، بهترین پوز همراه