برگشت به سایت
سايت 118 ايران ( www.118Tel.ir )
موپوز ( پوز همراه ) 3703
فناوری / موبایل
تهران / تهران / منطقه : 6
تهران - خيابان وليعصر - بالاتر از خيابان زرتشت - خيابان پرستو - پلاك 19 - واحد يك
021-88920081-88942209
MoPos.ir
MoPos.ir@gmail.com
موپوز ( پوز همراه )

براي اولين بار در ايران اپليكيشني ايجاد شده كه بر خلاف تمام برنامه هاي مالي موجود در بازار چه بانكي يا غيربانكي كه فقط توانايي ارسال مبلغ بصورت كارت به كارت را دارند.
اين اپليكيشن تنها برنامه دريافت وجوه مانند دستگاه پوز است.
در واقع گوشي شما را به يك دستگاه پوز سيار تبديل ميكند.

يكي از قدرتهاي اين سامانه امكان اتصال دارنده آن به هر شماره شبايي از هر بانكي را دارد.
يعني هر مبلغي كه به آن وارد شود مستقيماً به حساب شباي خود دارنده موپوز كه نزد هر بانكي باشد واريز مي نمايد.
كارمزد آن تقريباً نصف كارمزد كارت به كارت مي باشد.

يكي از مهمترين موارد سيستم دريافت به پرداخت عدم محدوديت در مبلغ مي باشد يعني شما در برنامه هاي پرداخت فقط در 24 ساعت تا سقف سه ميليون تومان از يه كارت ميتوانيد پرداخت نماييد درحاليكه در دريافت بدون محدوديت ميتوانيد در تراكنشهاي پنجاه ميليون توماني به تعداد بي نهايت وجوه را از يك كارت دريافت نماييد كه در نوع خود بين برنامه هاي مالي بي نظير است.

اين برنامه بدون داشتن وزن و حجمي و هيچ گونه وديعه بانكي و ... شما را صاحب يك دستگاه پوز سيار دائمي مينمايد و بر خلاف محدوديتهاي يك دستگاه پوز ، در هر كجاي دنيا كه باشيد و به اينترنت متصل باشيد براي شما كار خواهد كرد و شما قادر خواهيد بود بدون دغدغه به دريافت مطالبات و وجوهات خود نماييد.

يكي از مهمترين بخشهاي آن در واقع امكان ارسال لينك پرداخت مخصوص خود هستيد به هر شخصي بصورت ارسال پيامكي يا شبكه هاي اجتماعي و ... و طرف مقابل بدون داشتن موپوز ميتواند به راحتي با لمس روي لينك پرداخت ارسالي شما اقدام به پرداخت نمايد.

يعني تمامي كسبه ها و اشخاصي كه ميخواهند مطالبات خود را جمع آوري نمايند با ارسال لينكهاي مختلف در ارقام مختلف به بدهكاران خود اقدام به دريافت وجوه با ثبت در سيستم كه قابل استناد باشد نمايند ( اين امر باعث صرفه جويي بسياري در وقت و هزينه و رفع موانع فاصله مكاني و زماني ميباشد ).

اين سامانه داراي كلي جايزه و وام براي فعالان موپوزي ميباشد كه براي عموم بسيار جذاب خواهد بود.

با ورود به سايت مخصوص اين برنامه بنام MoPos.ir ميتوانيد اطلاعات بيشتري را كسب نماييد.

موپوز ، بهترين پوز همراه